هک واتساپ

نحوه جاسوسی از پیام های واتس اپ بدون تلفن هدف 2021

آیا می خواهید از پیام های WhatsApp جاسوسی کنید تا مکالمات شریک خود را بخوانید؟ بنابراین شما در جای مناسب هستید. در پایان این مقاله با ساده ترین راه های هک اکانت واتس اپ آشنا خواهید شد.

نحوه جاسوسی از پیام های واتس اپ بدون تلفن هدف 2021
نحوه جاسوسی از پیام های واتس اپ بدون تلفن هدف 2021

چگونه پیام های واتس اپ را هک

کنیم سلام به همه، من فرانکی کاروسو هستم و یک متخصص فناوری هستم و علاقه زیادی به تکنیک های هک دارم. با راهنماهای جاسوسی ام در وبلاگم، به بیش از 10000 نفر (در سه سال) کمک کرده ام تا حقیقت را درک کنند.

من می دانم که شما چه احساسی دارید.

شما فقط می خواهید بدانید که شخص دیگری در مکالمات واتس اپ شما در مورد چه چیزی صحبت می کند، و اغلب این مکالمه با شخص مهم شما همراه است.

آیا زن یا شوهر شما رابطه دارند؟ شما در مسیر درستی برای درک این موضوع هستید.

شما ممکن است فقط یک والدین نگران باشید، اما اگر اینطور است، باید از شما دعوت کنم که راهنمای نظارت بر تلفن همراه فرزندتان را بررسی کنید، جایی که می توانید با بهترین برنامه های کنترل والدین آشنا شوید.

ممکن است تصاویری را در تلفن همراه شریک زندگی خود با مرد/زنی پیدا کرده باشید که شما نیستید و بخواهید بدانید او کیست.

اما برگردیم به جاسوسی و صحبت با 007.

آیا می توان در واتس اپ جاسوسی کرد؟

من شما را درگیر نمی کنم، جاسوسی در واتس اپ امکان پذیر است و انجام آن آسان است، فقط باید روش صحیح انجام آن را بر اساس مهارت های خود بیاموزید.

اجازه بدهید روشن کنم.

اساساً سه روش مختلف برای شنود واتس اپ وجود دارد. اولین مورد نیاز به دانش عمیق IT دارد، دومی آسان برای پیاده سازی و کارکرد واتس اپ وب، و سومی یک ردیاب واتس اپ با استفاده آسان است که چند دلار برای شما به ارمغان می آورد.

به طور خلاصه، در زیر بهترین تکنیک ها برای جاسوسی از پیام های WhatsApp در اندروید و آیفون شما آورده شده است:

    تکنیک هک مک برای کلاهبرداری (بسیار دشوار)

    واتس اپ وب به عنوان یک ابزار جاسوسی (آسان)

    ردیاب واتساپ SPY24 (بسیار آسان)

این روش ها عبارتند از: ثمره کار من من بیش از 5000 ساعت را صرف آزمایش راه‌ها و استراتژی‌های جاسوسی از حساب واتس‌اپ کردم.

بیایید اینها را یکی یکی بررسی کنیم.

جاسوسی از پیام‌های WhatsApp غیرقانونی است و این مقاله می‌خواستم تکنیک‌هایی را فقط برای اهداف اطلاعاتی نشان دهم. تمام اقدامات غیرقانونی انجام شده با این اطلاعات تنها مسئولیت شماست.

روش 1: هک واتس اپ با مک تکنیک جعل جعل

مک برای واتس اپ هک

آنچه باید قبل از آن بدانید:

    اثربخشی: 90 درصد

    سختی: بسیار دشوار موارد مورد

    نیاز: مهارت های کامپیوتری خوب و تلفن قربانی

این یک روش رایج و رایگان برای جاسوسی بدون صحبت با قربانی است. آگاه است. وقتی به درستی اعمال شود، می‌توانید تک تک چت‌ها را در تلفن همراه قربانی بخوانید، چه اندروید یا iOS.

حالا خبر بدی است.

اگرچه بسیار محبوب است، اما افراد زیادی با این روش به دلیل متغیرها موفق نمی شوند. من به نوبه خود می توانم مراحل دقیق را برای پیگیری و تا حد امکان واضح بیان کنم.

نتیجه، متاسفانه، تضمینی نخواهد بود.

قبل از شروع، بیایید نگاهی کوتاه به نحوه عملکرد Mac Spoofing بیندازیم و ویدیویی را در مورد نحوه وادار کردن شریک زندگی خود به شما برای دادن تلفن خود تماشا کنید.

Mac Spoofing چه می کند؟

هر تلفن همراه با دسترسی به اینترنت (یا به طور کلی هر دستگاه) دارای یک شناسه منحصر به فرد است که توسط سازنده آن اختصاص داده شده است که شامل اعداد و حروف مختلف است. به این MAC (کنترل دسترسی رسانه ها) می گویند.

هر تلفن همراه با گوشی های دیگر متفاوت است. اگر در مورد این واقعیت شک دارید می توانید این ویدیو را تماشا کنید.

یک راه شرورانه برای جاسوسی در واتس اپ، ایجاد یک کلون بر روی تلفن خود است، اما برای دور زدن موانع امنیتی باید همان MAC را روی تلفن قربانی دریافت کنید.

بنابراین، اصطلاح “MAC Spoofing”.

بدون غرق شدن در جزئیات فنی، هنگامی که آدرس MAC دستگاه قربانی را شناسایی کردید، MAC گوشی خود را با آدرس قربانی پنهان می کنید. سپس واتس اپ را حذف و دوباره نصب کنید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، یک کلون از حساب واتس اپ دارید که می خواهید از تلفن خود جاسوسی کنید، و بنابراین تمام پیام ها و رسانه هایی را که تلفن قربانی دریافت می کند، دریافت می کنید.

بیایید ببینیم که چگونه می توان این را عملی کرد.

نحوه استفاده از Mac Spoofing

بیایید ببینیم مراحل اساسی برای اجرای این جاسوسی چیست. دو چیز وجود دارد که باید در دست داشته باشید:

    تلفن همراه شما تلفن همراه

    قربانی (حدود دو دقیقه طول می کشد).

در این مرحله، اولین قدم بازیابی مک آدرس قربانی جاسوس و ذخیره آن است.

کدی که به دنبال آن هستید ساختاری شبیه به این دارد – 06: B3: 92: F4: 34: AC

دو راه برای دریافت این مک آدرس وجود دارد:

از

تلفن مورد نظر گوشی را از هدف بردارید و به صورت زیر عمل کنید:

iPhone – رفتن به تنظیمات – عمومی – درباره و جستجوی Wi-Fi

Android – رفتن به تنظیمات – همه چیز در مورد دستگاه – وضعیت و جستجوی Wi-Fi MAC

از رایانه شخصی یا مک سیستم عامل باشند،

اگر هر دو تلفن دارایمی‌توانید کنترل دسترسی به رسانه را فقط در رایانه شخصی پیدا کنید. از طریق یک شبکه وای فای یکسان وصل شده است.

اگر چنین است، به صورت زیر عمل کنید:

Windows – روی نماد اتصال کامپیوتر (پایین سمت راست تاریخ) کلیک کنید. روی Open Network and Sharing Center کلیک کنید. به تغییر تنظیمات آداپتور بروید. سپس روی نماد کارت شبکه مورد علاقه خود کلیک راست کنید. به وضعیت بروید. روی جزئیات کلیک کنید. آدرس MAC با کد کنار Physical Address مطابقت دارد.

OS X / Mac Computer – به تنظیمات سیستم – شبکه – پیشرفته – سخت افزار بروید. آدرس MAC مورد نظر شما اولین اطلاعات موجود در پنجره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت مک آدرس از شبکه می توانید اینجا را کلیک کنید.

اکنون باید مراحل زیر را انجام دهید:

    WhatsApp را در دستگاه تلفن همراه خود حذف نصب کنید.

    آدرس MAC خود را با یکی از افرادی که می خواهید از آنها جاسوسی کنید تغییر دهید. (برنامه‌ها مانند WifiSpoof برای آیفون یا BusyBox برای اندروید این فرآیند را ساده می‌کنند).

    واتس اپ را دوباره روی گوشی خود نصب کنید و مراقب باشید شماره تلفن قربانی را وارد کنید.

    ارسال کد فعال سازی را از طریق پیامک بخواهید، اما در نظر داشته باشید که برای گوشی قربانی نیز ارسال می شود. کد را بنویسید و پیام را پاک کنید وگرنه مطمئناً گرفتار خواهید شد.

    آدرس MAC اصلی گوشی خود را بازنشانی کنید.

اگر این کار به درستی انجام شود، باید تمام پیام ها، عکس ها و ویدیوهای شخصی که از او جاسوسی می کنید را دریافت کنید.

آیا محدودیتی برای استفاده از این تکنیک وجود دارد؟

یکی از بزرگترین محدودیت‌های قابل توجه برای جعل مک این است که اگر تلفن مورد نظر محدوده Wi-Fi را در جایی که متصل است ترک کند، توانایی ادامه نظارت بر فعالیت آنها در WhatsApp را از دست می‌دهید.

از آنجایی که خواندن پیام‌ها قبل از انجام هدف امکان‌پذیر است، می‌توانید ناخواسته شخصی را مشکوک کنید (یا بدتر از آن، دستگیر شود.)

موافق و مخالف

✅ رایگان

✅ پیام‌ها را در زمان واقعی لمس کنید

❌ پیاده‌سازی آن دشوار است

❌ زمان‌بر

Frankie-Caruso

Frankie’s Take:

Mac Spoofing یک تکنیک موثر برای ورود به حساب شخصی و ارسال پیام در واتس اپ است، اما اجرای آن نیاز به درک تکنولوژیکی دارد و زمان می برد. این فقط در صورتی توصیه می شود که شما یک دیوانه کامپیوتری با زمان و حوصله زیاد باشید.

روش 2: از واتساپ وب برای بازی جیمز باند

جاسوسی در واتس اپ با واتس اپ وب استفاده کنید

آنچه که باید قبل از آن بدانید:

    کارایی: 60 درصد

    سختی: آسان

    مورد نیاز: تلفن قربانی در چند دقیقه

اخیراً (مانند جولای 2021) واتس اپ یک قابلیت استفاده از چندین دستگاه (برخی از کشورها در حال آزمایش در بتا هستند).

این ویژگی به طور انحصاری طراحی شده است تا به شما امکان استفاده از حساب WhatsApp خود را در چندین دستگاه بدهد. این قابلیت جدید به شما امکان می دهد تا حداکثر 4 دستگاه را به طور همزمان به یک حساب متصل کنید – همه بدون اینکه این دستگاه ها همیشه به اینترنت متصل باشند.

البته این ویژگی جدید به شما امکان می دهد زمان دیگری از حساب کاربری واتس اپ شخصی جاسوسی کنید.

من می توانم به شما نشان دهم که چگونه این کار را در حال حاضر انجام دهید. حتی بدون مهارت های فنی، خواهید دید که دستیابی به این امر چقدر آسان است. نیازی به نصب نرم افزار یا هک های پیچیده ندارید.

    با برداشتن تلفن هدف برای مدت کوتاهی شروع کنید.

    به WhatsApp و تنظیمات بروید.

    دستگاه های متصل و سپس چند دستگاه (بتا)

    را انتخاب کنید در رایانه یا تلفن خود به واتساپ وب بروید

    ، کد QR را که با دستگاه مورد نظر نمایش داده می شود اسکن کنید و چند ثانیه صبر کنید. پس از چند دقیقه، تمام اطلاعات در دستگاه جدید در دسترس است.

این است!

جاسوسی از واتس اپ با قابلیتی برای چندین دستگاه

پس از انجام این کار، می توانید از رایانه یا تلفن هوشمند خود به همان روش استفاده کنید تا تمام پیام های وارد شده به حساب کاربری را مشاهده کنید.

توجه: اگر می خواهید از تلفن خود به جای رایانه استفاده کنید، باید دسکتاپ را به جای حالت تلفن همراه انتخاب کنید. برای فعال کردن این مورد در دستگاه iOS خود، می‌توانید طبق معمول به سایت (web.whatsapp.com) بروید، سپس روی نماد «aA» در بالا سمت چپ کلیک کنید. از اینجا، Desktop Request Website را انتخاب کنید. در Android با استفاده از Chrome، سه نقطه را در گوشه ای که در سایت هستید برای درخواست سایت دسکتاپ انتخاب کنید.

شما انتظار نداشتید که این کاملاً کامل باشد، درست است؟

آیا محدودیتی برای این تکنیک وجود دارد؟

محدودیت 1: اگر هدف مورد نظر به مدت 14 روز به حساب WhatsApp خود دسترسی نداشته باشد، تمام دستگاه های متصل به طور خودکار دور ریخته می شوند.

محدودیت 2: آنها ممکن است همه دستگاه های متصل به حساب خود را ببینند – بنابراین ممکن است گرفتار شوید و قربانی ممکن است اتصال شما را از دست بدهد.

محدودیت 3: این ویژگی جدید در همه کشورها در دسترس نیست زیرا اجرای آن کند است. در حال حاضر بازار این محصول اروپا، کانادا، انگلستان، استرالیا و ایالات متحده است. با این حال، ناامید نشو! اگر کشور شما هنوز در این گروه قرار نگرفته است، همچنان می توانید حساب واتس اپ هدف خود را به واتس اپ وب پیوند دهید. متاسفانه، اگر آنها تلفن را از منطقه ای نزدیک شما بردارند، این ارتباط قطع می شود.

توجه: اگرچه می بینید که جاسوسی از یک نفر در حال حاضر چقدر آسان است، اما مراقب باشید قربانی خودتان نشوید. از اطلاعات و حساب خود محافظت کنید. یک راه مطمئن این است که اصلاً یا حداقل بدون نظارت مستقیم، تلفن خود را برای استفاده به افراد قرض ندهید.

PRO و منفی

✅ رایگان و سریع

✅ آسان به درخواست

✅ زمان واقعی استراق سمع پیام

❌ آسان برای گرفتن

❌ اتصال قطره اغلب

فرانکی کاروسو فرانکی

است:

چند دستگاه از ویژگی های و WhatsApp می تواند به استفاده تبدیل به یک ابزار جاسوسی قدرتمند است که رایگان و آسان . متاسفانه، استفاده از این روش احتمال گرفتار شدن را در شما ایجاد می کند.

روش 3: جاسوسی مخفیانه از تلفن همراه شخصی با SPY24

جاسوسی واتساپ با برنامه SPY24

آنچه که باید قبل از آن بدانید:

    کارایی: 100%

    دشواری: بسیار آسان موارد

    نیاز: هزینه اولیه کم برای استفاده از نرم افزار

اگر به دنبال راهی برای سریع و سریع به طور موثر آنچه را که از راه دور می بینید بدون اطلاع او ببینید، پس به یک برنامه جاسوسی حرفه ای نیاز دارید.

اجازه دهید این را کمی واضح تر توضیح دهم.

ده‌ها نرم‌افزار جاسوس‌افزار در بازار وجود دارد، اما تنها SPY24 به دلایل مختلف بهترین است:

    ارزش برای پول

    کارآمدی

    استفاده آسان

SPY24 یک ابزار پیشرفته است، اما استفاده از آن بسیار آسان است. می‌توانید پیام‌ها را در همه پلتفرم‌های پیام‌رسانی فوری، از جمله WhatsApp، جاسوسی کنید.

SPY24 WhatsApp Screenshot

آنها برنامه پیشرو در این زمینه هستند که راه حلی برای گوشی های اندروید، آیفون و ویندوز ارائه می دهند.

صادقانه بگویم، هیچ برنامه دیگری نزدیک نمی شود.

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا فعالیت گوشی هوشمند، تبلت یا رایانه را بدون اطلاع آن ها بر روی هدف نظارت کنید.

می‌توانید همه چیزهایی که با دستگاه ارسال و دریافت می‌شود، تماشای تماس‌های تلفنی، پیام‌های متنی، پست صوتی، تاریخچه مرور و محتوای چندرسانه‌ای ارسالی یا دریافتی را ببینید.

این برنامه همچنین دارای موقعیت یابی نقشه در زمان واقعی با GPS تلفن است، به این معنی که شما می توانید در هر زمان مکان آنها را ببینید. ممکن است راهنمای من در مورد چگونگی پیدا کردن تلفن همراه برای شما جالب باشد.

پنل کنترل SPY24

اما چیزی که بیشتر از همه در مورد این شرکت دوست دارم پشتیبانی 24/7 در دسترس است.

دانلود و نصب برنامه SPY24 حتی بدون تجربه فنی آسان است. اما اگر هنوز مشکل دارید، کارکنان پشتیبانی هستند که 24 ساعت شبانه روز در دسترس هستند تا به شما کمک کنند تا بر هر مشکلی که با آن برخورد می کنید غلبه کنید.

با طراحی متخصص و هر کاری که SPY24 می تواند انجام دهد، انتظار دارید که برای آن هزینه زیادی بپردازید. در واقع اگر چه قیمتی دارد اما در مقایسه با امکانات و اطلاعاتی که ارائه می دهد بسیار کم است.

SPY24 روی سیستم های اندروید و iOS اجرا می شود و در کمال تعجب نیازی به جیلبریک شدن آیفون شما نیست و اندروید برای استفاده از این نرم افزار نیازی به روت کردن سیستم ندارد. در واقع این نرم افزار اخیرا یک سیستم مانیتورینگ جدید به نام Screen Recorder معرفی کرده است که به شما این امکان را می دهد تا نرم افزار را روی گوشی های اندرویدی بدون روت و روی آیفون ها بدون جیلبریک نصب کنید.

هک واتس اپ با SPY24

در اینجا مواردی وجود دارد که این جاسوس افزار به شما کمک می کند نظارت کنید:

    WhatsApp

    Snapchat

    Viber

    Skype

    LINE

    تلگرام

    Tinder

    Hangouts

    اینستاگرام

    iOS پیامک های

    Facebook Messenger

    پیامک،MMS

    گزارش تماس و دفترچه تلفن

    تاریخچه مرور

    ایمیل عکس ها وفیلم های های

    برنامه نصب شده

    سیم کارت تغییر اعلان ها سیم کارت

    ردیابی GPS

SPY24 چگونه کار می کند؟

SPY24 ساده و آسان برای نصب است، اولین قدم بدیهی است که یک ابزار جاسوس افزار را خریداری و دانلود کنید تا بتوانید آن را روی هدف خود نصب کنید.

نصب فقط چند دقیقه طول می کشد و برای انجام آن به هیچ مهارت فنی نیاز ندارند. می‌توانید در این راهنما که نوشتم درباره نصب بیشتر بدانید: راهنمای گام به گام SPY 24 – بهترین برنامه ردیابی تلفن همراه. در داخل نیز یک کوپن تخفیف پیدا خواهید کرد (این هدیه ای است که برای خوانندگان وبلاگ من رزرو شده است).

توجه: اگر مشکل نصب دارید یا فکر نمی‌کنید می‌توانید، یک سرویس پولی از طریق SPY 24 (حدود 35 دلار) به نام Assistance در دسترس است، که در آن یک اپراتور می‌تواند شما را از طریق تلفن گام به گام نصب را راهنمایی کند.

هر بار که برنامه را دانلود می کنید، می توانید هر اطلاعاتی را روی تلفن مورد نظر مشاهده کنید، مهم نیست که چقدر شخصی باشد. شما همچنین به اطلاعات مربوط به تلفن های آنها از رایانه خود دسترسی خواهید داشت.

این باید کافی باشد تا در نهایت بتوانید وارد داشبورد SPY24 خود شوید و تمام اطلاعاتی را که می‌توانید بخواهید دریافت کنید.

پس از نصب، نرم افزارهای جاسوسی را می توان از دستگاه تلفن همراه شما (تلفن های آیفون و اندروید) یا رایانه در هر مکانی قابل دسترسی است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب کاربری خود شوید و شماره تلفن کامل قربانی را در داشبورد خود مشاهده کنید.

جاسوسی از آیفون با برنامه

SPY24 دریافت SPY24 برای آزمایش شیرجه: با ورود به نسخه آزمایشی رایگان، SPY24 را برای یک درایو آزمایشی دریافت کنید: برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آیا SPY24 معایبی دارد؟

راستش من زیاد به چیزی توجه نکردم. شاید بزرگترین ایراد نیاز به چند دقیقه دسترسی به دستگاه برای نصب نرم افزار باشد.

SPY24 – بهترین تلفن همراه

برنامه ردیابی SPY 24 یک برنامه کنترل والدین پیشرو برای تلفن های هوشمند است که به والدین اجازه می دهد پیام های متنی، تماس ها، مکان فعلی GPS، فیس بوک مسنجر، واتس اپ و موارد دیگر را نظارت کنند.

عدم انقضای

کوپن

موافق و مخالف

✅ کاربردی سریع، بسیار آسان و خطاناپذیر

✅ بدون نیاز به دسترسی فیزیکی به گوشی قربانی برای نظارت بر واتس اپ (فقط آیفون)

✅ پیام های لمسی از پیام رسانی فوری

برنامه های✅ روشن کردن ردیابی GPS

✅ 24/7 پشتیبانی نصب

✅ بدون احتمال گرفتار شدن

❌ باید هزینه کمی بپردازید

. استفاده از نرم افزار SPY24 فقط برای برنامه های قانونی است. جاسوسی در واتس اپ و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی می تواند منجر به جریمه و مجازات برای متخلف شود. حتی می‌توانید با نصب نرم‌افزار نظارتی در هر ظرفیتی، قوانین محلی را زیر پا بگذارید. اغلب باید به صاحب دستگاه اطلاع دهید که در حال نصب یک برنامه جاسوسی واتس اپ یا هر ردیاب دیگری هستید.

برداشت Frankie-Caruso

Frankie:

این بهترین راه برای دسترسی از راه دور نه تنها به WhatsApp، بلکه به کل تلفن بدون شناسایی است. هر کسی می تواند از آن استفاده کند و برای جلوگیری از شناسایی نیازی به آموزش یا تجربه ندارد. برای دانلود این برنامه فقط باید چند دلار بپردازید.

🔵 آیا می توانم در واتس اپ جاسوسی کنم اگر فقط شماره تلفن شخصی را داشته باشم که می خواهم از او جاسوسی کنم؟

غیر ممکن است. فقط با شماره تلفن نمی توانید به تماس دسترسی پیدا کنید. اگر شخصی آنلاین به شما بگوید که می تواند شما را تقلب کند.

🔵 آیا می توانم از تماس WhatsApp بدون دستگاه هدف جاسوسی کنم؟

بله ممکن است. برخی از برنامه ها مانند SPY24 هستند که می توانند از راه دور بر روی دستگاه های iOS نصب شوند. شما باید اطلاعات iCloud را در مورد شخصی که در حال تماشای آن هستید بدانید. اگر سیستم اندروید باشد به گوشی واقعی آنها نیاز خواهید داشت.

🔵 آیا برنامه های جاسوسی رایگان در واتس اپ وجود دارد؟

هیچ برنامه رایگان قابل اعتمادی وجود ندارد که بتواند این کار را انجام دهد. اکثر جاسوس افزارها ارزان هستند و به راحتی قابل دسترسی هستند. اگر می‌خواهید درباره برنامه‌های جاسوس‌افزار بیشتر بدانید، من بهترین برنامه‌های جاسوس‌افزار WhatsApp را که می‌توانید در سال 2021 پیدا کنید، انتخاب کرده‌ام. آن را بررسی کنید!

🔵 فکر می کنم حساب واتساپ من در حال جاسوسی است. چه می توانم بکنم؟

شما باید نرم افزارهای جاسوسی را از گوشی خود حذف کنید.شما باید آن را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید و سپس تمام رمزهای عبور یا پین های خود را تغییر دهید.

نتیجه

اکنون به پایان راهنما رسیده ایم و فقط می توانم امیدوار باشم که از تمام اطلاعاتی که ارائه کرده ام بتوان به خوبی استفاده کرد. اما قبل از رفتن، می خواهم یک دقیقه وقت بگذارم تا مطمئن شوم چیزی را از دست ندهی.

من 3 تا از ساده ترین تکنیک ها را برای جاسوسی از حساب واتس اپ دیگران به شما نشان دادم. اینها هستند:

Mac Spoofing – یک تکنیک هک که به مهارت های کامپیوتری خوبی نیاز دارد. مزیت اینجا این است که رایگان است، اما نیاز به دسترسی به تلفن مورد نظر دارد.

فقط در صورتی باید این روش را در نظر بگیرید که زمان زیادی دارید و از قبل با هک کامپیوتر خوب هستید.

واتس اپ وب – این نیز یک گزینه رایگان است که در صورت دسترسی به تلفن قربانی تنها در چند ثانیه می توانید از آن استفاده کنید. با این حال، باید مراقب باشید که از این روش استفاده کنید زیرا تشخیص آن آسان است.

این روش برای نگاهی سریع به مکالمات واتس اپ روی هدف خوب است.

SPY24 – بهترین راه حل در این لیست. این برنامه رایگان نیست (زیرا ماهیانه حدود 25 دلار هزینه دارد.) اگر هدف شما آیفون است، در صورت دسترسی به iCloud می توانید نرم افزار SPY24 را بدون دسترسی به تلفن همراه قربانی نصب کنید. اگر اندروید است، باید این گوشی را در دست بگیرید. این نرم افزار کاملاً مخفی است، بنابراین در برنامه ها یا در صفحه اصلی ظاهر نمی شود.

من این را به کسی توصیه می کنم که می خواهد به تماس های واتس اپ دسترسی طولانی مدت داشته باشد و با رایانه یا سرهم کردن با دستگاه های تلفن همراه آشنا نیست. من یک راهنمای نصب SPY24 در کمتر از سه دقیقه دارم.

این همه – اگر شک یا سؤالی دارید، در نظرات بنویسید. در اسرع وقت به شما باز خواهم گشت. حتما مدل گوشی رو که میخواید جاسوسی کنید مشخص کنید – اندروید یا آیفون – تا حد امکان دقیق جوابمو بدم.

با خیال راحت این وبلاگ را با تکنیک های جاسوسی جدید واتس اپ به محض توسعه به روز رسانی خواهم کرد.

admin

کاملترین و بروزترین مجله امنیتی شبکه های اجتماعی در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا